colosseum

facebook

65 526 24 34 (TP)
519 628 977
(Orange)
665 995 817
(Plus)

pizza pizze promocje kontakt  
 
   
  lokal online

Lokal na wyjątkowe okazje!

sala lokal

Wiele możliwości

Pizza i nie tylko! Można u nas zaplanować spotkania w gronie przyjaciół, spotkania firmowe z pracownikami, urodziny a nawet komunie. W zależności od okazji odpowiednio dostosujemy nasz lokal do Państwa potrzeb.

o nas

 

Spotkanie klasowe

Nasz lokal świetnie sprawdza się jako miejsce spotkań nawet dla całej klasy. W przyjemnej atmosferze i przy dobrym jedzonku nawiązują się koleżeńskie znajomości. Dobrze jest wcześniej zarezerwować miejsca i wybrać potrawy. Zapraszamy!

 

Urodziny

W gronie przyjaciół czy rodziny zasiądźcie do pizzy i świętujcie urodziny! Rezerwacja stolików nic nie kosztuje. Za to pizza w urodzinowej promocji lepiej smakuje!

 

pizza lokal          koloseum lesznoKomunia

Szukasz przytulnego, eleganckiego i cichego lokalu w Lesznie na przyjęcie komunijne? Zapraszamy do Colosseum! Na ten jeden dzień zmienimy nasz lokal w restaurację, serwującą tradycyjne polskie dania. Mamy do dyspozycji krzesła i stoły bankietowe, obrusy i całą potrzebną zastawę, obsługę kucharską i kelnerską. Ułożymy menu spełniające Państwa oczekiwania. Możemy przygotować przyjęcia do 40 osób.

 

komunie w lesznie          komunia w lesznieSala Mała Latte

Nowa sala w Lesznie na szkolenia, przyjęcia weselne, huczne wesela, na komunię, stypę, chrzciny, osiemnastki oraz inne przyjęcia. Gustownie urządzona sala została oddana do użytku na początku roku 2013. Można przygotować tutaj przyjęcia do 60 osób. Sala posiada własne i niezależne zaplecze kuchenne. W menu proponujemy tradycyjne dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Oferujemy organizację przyjęć w bardzo przystępnych cenach! Więcej informacji: www.colosseum-leszno.pl/latte 

 

szkolenia w lesznie          sale w lesznieStart     O nas     Nasze menu     Promocje     Kontakt                              

Colosseum © 2022

sale leszno      sala na wesele      wesele leszno portal